KURULLAR
  • PAYLAŞ

Atlı Cirit Asil Hakem Kurulu Listesi 


1- Osman YILDIRIM / Kurul Üyesi

2- Mesut ÇELİK /  Kurul Üyesi

3- Arzu KIRT / Kurul Üyesi

 

Atlı Cirit Yedek Hakem Kurulu Listesİ


1-  Harun BAKIŞ / Yedek Kurul Üyesi

 

Atlı Cirit Asil Teknik Kurulu Listesi


1- İsa TAŞAVLI / Kurul Üyesi

2- Hikmet GÜLOĞLU / Kurul Üyesi

3- Tamer TEKİN / Kurul Üyesi

 

Atlı Cirit Yedek Teknik Kurulu Listesi


1- İbrahim LEYLEK / Yedek Kurul Üyesi

 

Atlı Kızak Asil Hakem Kurulu Listesi


1- Salih Zeki ARSLAN / Kurul Üyesi

2- Ufuk PURUTÇU / Kurul Üyesi

3- Cem ÇAĞATAY / Kurul Üyesi

 

Atlı Kızak Yedek Hakem Kurulu Listesi


1- Cafer ÇAĞATAY /Yedek Kurul Üyesi

 

Atlı Kızak Asil Teknik Kurulu Listesi


1- Mevlüt SUBAŞI / Kurul Üyesi

2- Yavuz ÖZDEMİR / Kurul Üyesi

3- Akın GENÇ / Kurul Üyesi

 

Atlı Kızak Yedek Teknik Kurulu Listesi


1- Cem ÇAĞATAY / Yedek Kurul Üyesi

 

Geleneksel Kızak Asil Hakem Kurulu Listesi


1- Ali UZUNCAN / Kurul Üyesi

2- Fahri DURMUŞ / Kurul Üyesi

3- Bünyamin Recep BERBEROĞLU / Kurul Üyesi

 

Geleneksel Kızak Yedek Hakem Kurulu Listesi


1- Barış ÇETİN / Yedek Kurul Üyesi

 

Geleneksel Kızak Asil Teknik Kurulu Listesi


1- Bünyamin Recep BERBEROĞLU / Kurul Üyesi

2- Mehmet SEZER / Kurul Üyesi

3- Yakup PAK / Kurul Üyesi

 

Geleneksel Kızak Yedek Teknik Kurulu Listesi


1- Mustafa YALÇIN / Yedek Kurul Üyesi

 

Atlı Okçuluk Asil Hakem Kurulu Listesi


1- Koray DEMİRKAN / Kurul Üyesi

2- Kuttisi TÜRK / Kurul Üyesi

3- Alp Hüseyin SATILMIŞ/ Kurul Üyesi

 

Atlı Okçuluk Yedek Hakem Kurulu Listesi


1- Arzu GÜRER / Yedek Kurul Üyesi

 

Atlı Okçuluk Asil Teknik Kurulu Listesi


1- İbrahim Alperen ALKAN / Kurul Üyesi

2- Yavuz AYAZ / Kurul Üyesi

3- Fatih KÖSE / Kurul Üyesi

 

Atlı Okçuluk Yedek Teknik Kurulu Listesi


1- Yasin EREN / Yedek Kurul Üyesi

 

Kapışmalu Aba Güreşi Asil Hakem Kurulu Listesi


1- Cahver İPEK / Kurul Üyesi

2- Cevat DUMLU / Kurul Üyesi

3- Ahmet ÖCAL / Kurul Üyesi

 

Kapışmalı Aba Güreşi Yedek Hakem Kurulu Listesi


1- Abuzer DAVRAN / Yedek Kurul Üyesi

 

Kapışmalı Aba Güreşi Asil Teknik Kurulu Listesi


1- Mehmet DİKMEN / Kurul Üyesi

2- Mustafa OKUTAN / Kurul Üyesi

3- Fatih DEVRAN / Kurul Üyesi

 

Kapışmalı Aba Güreşi Yedek Teknik Kurulu Listesi


1- Selim ÖNALAN / Yedek Kurul Üyesi

 

Aşırtmalı Aba Güreşi Asil Hakem Kurulu Listesi


1- İnce Cuma DEMİR / Kurul Üyesi

2- Nejdet DOĞAN / Kurul Üyesi

3- Ganime POLAT / Kurul Üyesi

 

Aşırtmalı Aba Güreşi Yedek Hakem Kurulu Listesi


1- Adnan ÖZASLAN / Yedek Kurul Üyesi

 

Aşırtmalı Aba Güreşi Asil Teknik Kurulu Listesi


1- Mehmet Emin BAY / Kurul Üyesi

2- Adem ACIROĞLU / Kurul Üyesi

3- Asım YOZBATIRAN / Kurul Üyesi

 

Aşırtmalı Aba Güreşi Yedek Teknik Kurulu Listesi


1- Mehmet ER / Yedek Kurul Üyesi

 

Şalvar Güreşi Asil Hakem Kurulu Listesi


1- Hayrullah BOYALI / Kurul Üyesi

2- Murat DEMİR / Kurul Üyesi

3- Gültekin KALE / Kurul Üyesi

 

Şalvar Güreşi Yedek Hakem Kurulu Listesi


1- Kadir GEMCİ / Yedek Kurul Üyesi

 

Şalvar Güreşi Asil Teknik Kurulu Listesi


1- Cemil AKBABA / Kurul Üyesi

2- Harun DOĞAN / Kurul Üyesi

3- Fevzi ÇÖLBEYİ / Kurul Üyesi

 

Şalvar Güreşi Yedek Teknik Kurulu Listesi


1- Mehmet ÇIRA / Yedek Kurul Üyesi

 

Kuşak Güreşi Asil Hakem Kurulu Listesi


1- Muzaffer UZER / Kurul Üyesi

2- Nurettin ÇETİNKAYA / Kurul Üyesi

3- Rafet GÜNAL / Kurul Üyesi

 

Kuşak Güreşi Yedek Hakem Kurulu Listesi


1- Caner UZER / Yedek Kurul Üyesi

 

Kuşak Güreşi Asil Teknik Kurulu Listesi


1- Faruk ŞOLPAN / Kurul Üyesi

2- Gülşah AVCIALP / Kurul Üyesi

3- Ahmet ERSÖZ / Kurul Üyesi

 

Kuşak Güreşi Yedek Teknik Kurulu Listesi


1- Sertaç TURAN / Yedek Kurul Üyesi

 

Rahvan Binicilik Asil Hakem Kurulu Listesi


1- Ramazan KATIRCIOĞLU / Kurul Üyesi

2- Ümit İPEK / Kurul Üyesi

3- Osman KALYONCU / Kurul Üyesi

 

Rahvan Binicilik Yedek Hakem Kurulu Listesi


1-Halil İbrahim AKTÜRK / Yedek Kurul Üyesi

 

Rahvan Binicilik Asil Teknik Kurulu Listesi


1- Erdoğan YILDIZ / Kurul Üyesi

2- Mustafa KAHRAMAN / Kurul Üyesi

3- Cihangir Aygın / Kurul Üyesi

 

Rahvan Binicilik Yedek Teknik Kurulu Listesi


1- Şerif ÜNLÜ / Yedek Kurul Üyesi