• Abalarını kuşanan 300 pehlivan Gaziantep’te buluşuyor! 2’ncisi düzenlenecek olacak olan Uluslararası Aşırtmalı Aba Güreşi Turnuvası 22 Nisan Pazar günü saat: 10.00’da İbrahimşehir Çim Sahası’ nda gerçekleştirilecektir.
  Abalarını kuşanan 300 pehlivan Gaziantep’te buluşuyor! 2’ncisi düzenlenecek olacak olan Uluslararası Aşırtmalı Aba Güreşi Turnuvası 22 Nisan Pazar günü saat: 10.00’da İbrahimşehir Çim Sahası’ nda gerçekleştirilecektir.
 • RAHVAN BİNİCİLİK ADAY HAKEM KURSU - GHSİM EĞİTİM VE KONFERANS SALONU/ANKARA 28- 29 NİSAN 2018
  RAHVAN BİNİCİLİK ADAY HAKEM KURSU - GHSİM EĞİTİM VE KONFERANS SALONU/ANKARA 28- 29 NİSAN 2018
 • HAKEM TALİMATI GEÇİCİ MADDE EKLENMESİNE DAİR EK TALİMAT
  HAKEM TALİMATI GEÇİCİ MADDE EKLENMESİNE DAİR EK TALİMAT
 • 14-15 Nisan' da Antalya’da gerçekleşen, Geleneksel Spor Dalları Federasyonu kulüplerle istişare toplantımızda Başkanımız Dr. Hakan Kazancı, Asbaşkanlarımız ve iki yüze yakın kulüp Başkanımızın katılımlarıyla ile gerçekleşti.
  14-15 Nisan' da Antalya’da gerçekleşen, Geleneksel Spor Dalları Federasyonu kulüplerle istişare toplantımızda Başkanımız Dr. Hakan Kazancı, Asbaşkanlarımız ve iki yüze yakın kulüp Başkanımızın katılımlarıyla ile gerçekleşti.
 • 6. Fetih Kupası Türk Okçuluğu Kastamonu Bölge Elemeleri DEK Başkanı Sn. Bilal Erdoğan, GSDF Başkanı Sn. Dr. Hakan Kazancı ve Okçular Vakfı Başkanı Sn. Haydar Ali Yıldız’ın da katılımlarıyla gerçekleştirildi.
  6. Fetih Kupası Türk Okçuluğu Kastamonu Bölge Elemeleri DEK Başkanı Sn. Bilal Erdoğan, GSDF Başkanı Sn. Dr. Hakan Kazancı ve Okçular Vakfı Başkanı Sn. Haydar Ali Yıldız’ın da katılımlarıyla gerçekleştirildi.
 • ATLI CİRİT ADAY HAKEM KURSU 07-08 NİSAN 2018 - ERZURUM
  ATLI CİRİT ADAY HAKEM KURSU 07-08 NİSAN 2018 - ERZURUM
 • Rahvan Binicilik İl Hakemliğine terfi semineri ve sınavı 31.03.2018 tarihinde Halka Pınar Spor Salonu - İzmir'de, saat 13.00'te gerçekleştirildi. Rahvan Binicilik Müsabaka, Disiplin ve Hakem Talimatını kapsayan sorularla adayların uygunluğu ölçüldü.
  Rahvan Binicilik İl Hakemliğine terfi semineri ve sınavı 31.03.2018 tarihinde Halka Pınar Spor Salonu - İzmir'de, saat 13.00'te gerçekleştirildi. Rahvan Binicilik Müsabaka, Disiplin ve Hakem Talimatını kapsayan sorularla adayların uygunluğu ölçüldü.
 • Geleneksel Spor Dalları Federasyonu Yönetim Kurulu toplantısı bugün Ankara’da gerçekleştirildi. Toplantıda, yeni projeler ve genel işleyişin güçlendirilmesi konuları ele alındı. Toplantıda önümüzdeki dönemde yapılacak projeler değerlendirildi.
  Geleneksel Spor Dalları Federasyonu Yönetim Kurulu toplantısı bugün Ankara’da gerçekleştirildi. Toplantıda, yeni projeler ve genel işleyişin güçlendirilmesi konuları ele alındı. Toplantıda önümüzdeki dönemde yapılacak projeler değerlendirildi.
 • Başkanımız Dr. Hakan Kazancı’nın katılımlarıyla Atlı Okçuluk Alt Kurulları’nın gündemindeki konuları ele almak üzere toplanıldı.
  Başkanımız Dr. Hakan Kazancı’nın katılımlarıyla Atlı Okçuluk Alt Kurulları’nın gündemindeki konuları ele almak üzere toplanıldı.
 • MERKEZ HAKEM KURULUDAN DUYURU
  MERKEZ HAKEM KURULUDAN DUYURU
 • 13 - 14 OCAK 2018 SİVAS ATLI OKÇULUK ADAY HAKEM KURSU BAŞARILI OLANLAR LİSTESİ
  13 - 14 OCAK 2018 SİVAS ATLI OKÇULUK ADAY HAKEM KURSU BAŞARILI OLANLAR LİSTESİ
GELENEKSEL SPOR DALLARI